Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir yapıtur. Müessese, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında ortaklık yapmasını yalnızçlamaktadır. IPA, çocuk sağlığının gelişmesine ve çocukların sağlıklı bir yaşam sürdüklerini teşvik buyurmak muhtevain çalışır. Müessese, çocuk sağlığı mevzularında eksperlik, bilimsel istikşaf ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta ortaklık yapmasına teşvik etmektedir. Müessese, çocuk hakları ve sağlıklı bir yaşam muhtevain lazım olan ortamların yaratılması mevzularında çalışmalar yapmaktadır. Kocaman muvaffakiyetya imza atan dü Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu fasıl Sarrafiyekanlığını, Büyüklük Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında küresel ortaklık süresince olmasını yalnızçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlıklı bir yaşam sürdüklerini teşvik buyurmak ve çocuk sağlığının gelişmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının eksperlik, bilimsel istikşaf ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta ortaklık yapmasına teşvik buyurmak muhtevain çalışır. Müessese, çocuk sağlığı konularındaki bilimsel gelişimleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını kovuşturulma paha. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlıklı bir yaşam muhtevain lazım olan ortamların yaratılması mevzularında da çalışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli konularından mülteci çocuklar konusunu Büyüklük Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada makro alkış mecmuıştır. Sonuç olarak Müessese, çocukların sağlıklı ve adil bir yaşam muhtevain lazım olan fiziksel, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik paha ve bu konulara ilişikli politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk sağlığı konularındaki son bilimsel gelişimleri kovuşturulma etmelerini teşvik paha. Cihan çapında çocukların sağlıklı ve adil bir yaşam sürmelerini teşvik etmeyi yalnızçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri vadiındaki uzmanların ve çatlakştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında bili paylaşmasını teşvik paha. Müessese, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı konularındaki son bilimsel gelişimleri kovuşturulma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk sağlığı mevzularında küresel bir görüş birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi konularındaki en iyi icraatı belirler. Müessese, çocuk sağlığı mevzularında terbiye veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Müessese, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri muhtevain çalışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Büyüklük Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde gözmeler yaparak çocukların henüz iyi bir ati süresince yaşamaları muhtevain projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlıklı bir yaşam muhtevain lazım olan ortamlar mevzularında çalışır. Müessese, çocukların sağlıklı olarak yaşayacakları fiziksel, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik paha. Bu konulara ilişikli politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklık yapmasına ve çocuk sağlığı konularındaki son bilimsel gelişimleri kovuşturulma etmelerine imkân tanıyan bir yapıtur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://evden-eve-nakliyat.name.tr/ https://egzozemisyon.name.tr/ https://minibuskiralama.name.tr/ https://emojiler.name.tr/ https://bireyselsigorta.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al